Volná pracovní místa

Jste spolehliví a komunikativní? Máte chuť pracovat v přátelském prostředí? Pak právě Vás hledáme jako posilu do našeho týmu! Hledáme zaměstnance bez rozdílů věku nebo pohlaví, důležité pro nás není ani vzdělání ale vlastnosti jako jsou spolehlivost, komunikativnost nebo chuť do práce.

transparent

Vedoucí prodejny Svatý Kříž

Nabízíme zaměstnání všem lidem s chutí do práce, kteří se nebojí zlepšovat a hledají zaměstnavatele, který to ocení.

Vaše úkoly a pracovní náplň :
  • Odpovědnost za provoz jedné z našich prodejen
  • Objednávání a dodržování správného rozmístění zboží na prodejní ploše
  • Vedení týmu, nábor a zapracování nových zaměstnanců, včetně plánování jejich směn
  • Administrativní činnost související s provozem prodejny
  • Komunikace se zákazníkem
  • Provádění průběžných a ročních inventur

  • Od ideálního kandidáta očekáváme
  • Ukončené středoškolské vzdělání
  • Praxi v maloobchodu
  • Znalost německého jazyka, není podmínkou
  • Proaktivní přístup k zákazníkům a svěřených úkolů
  • Trestní bezúhonnost

  • Nabízíme:
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • Měsíční a roční prémie dle hospodářských výsledků
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky hodnotě 100 Kč
  • Zaměstnanecké slevy

  • Svatý Kříž 571/3, 350 02
    CHEB
    Provozní doba prodejny:
    Pondělí - Neděle 8.00-20.00 hod.
    Kontaktní osoba: Ing. Tomáš VALENTA
    tel.: +420 720 979 765
    Svůj životopis zasílejte na e-mail: VALENTA@veltafreeshop.cz
    transparent

    Prodavač/ka - Velta Free Shop Svatý Kříž

    Nabízíme:
  • Práci v příjemném kolektivu pro stabilního zaměstnavatele
  • Zázemí u stabilní a silné společnosti
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení, měsíční a roční prémie
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Pravidelné plánování směn a možnost úpravy rozpisu směn v případě potřeby
  • Pevnou pracovní dobu
  • Příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • Firemní oblečení
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • Věrnostní benefity pro stálé zaměstnance

  • Náplň práce:
  • Vystavení zboží k prodeji
  • Práce na pokladních systémech
  • Výdej stvrzenek a pokladních dokladů
  • Vyřizování dotazů a stížností
  • Přejímání, kontrola a skladování zboží
  • Provádění inventury

  • Požadujeme:
  • Vstřícné a korektní jednání se zákazníky
  • Aktivní přístup k práci
  • Odpovědnost, spolehlivost
  • Základní znalost NJ vítána, nikoliv podmínka

    Cheb
    Kontaktní osoba: Karel Klika
    tel.: +420 725 957 082
    Svůj životopis zasílejte na e-mail: svkriz@veltafreeshop.cz
    transparent

    Skladník/ Ostraha - Velta Free Shop Horní Folmava

    Nabízíme:
  • Stravenky v hodnotě 100kč

  • Přebírání, kontrola a skladování zboží
  • Manuální práce ve skladu
  • Ochrana a ostraha prodejny
  • Zakládání zboží do regálů

  • Vstřícné a korektní jednání

  • Horní Folmava 18, Česká Kubice, 345 37

    Kontaktní osoba: Robert Horváth
    tel.: +420 725 595 026
    Svůj životopis zasílejte na e-mail: folmava@veltafreeshop.cz