Volná pracovní místa

Jste spolehliví a komunikativní? Máte chuť pracovat v přátelském prostředí? Pak právě Vás hledáme jako posilu do našeho týmu! Hledáme zaměstnance bez rozdílů věku nebo pohlaví, důležité pro nás není ani vzdělání ale vlastnosti jako jsou spolehlivost, komunikativnost nebo chuť do práce.

transparent

Skladník/Skladnice - Velta Free Shop Dalovice

Hledáme skladníky a skladnice do našeho hlavního skladu v Dalovicích.
Nabízíme zaměstnání všem lidem s chutí do práce, kteří se nebojí zlepšovat a hledají zaměstnavatele, který to ocení.

Nabízíme:
  • Zaměstnání ve stabilní úspěšné společnosti
  • Jednosměnný provoz
  • Volné víkendy
  • Zaškolení do všech činností
  • Přátelské prostředí
  • Stravenky v hodnotě 100,-Kč
  • 20dní dovolené
  • zaměstnanecké slevy

  • Co od vás očekáváme:
  • Pečlivost
  • Spolehlivost
  • Zodpovědnost
  • Dobrý zdravotní stav a fyzickou kondici
  • Práce ve skladu výhodou
  • Zkušenost s obsluhou elektrických vozíků
  • Trestní bezúhonnost

  • Co vás čeká:
  • Manipulace se zbožím alkohol - káva – nealko nápoje
  • Příjem a výdej
  • Údržba skladu

  • Adresa: Hlavní 28, 362 63 Dalovice
    Pracovní doba:
    Pondělí - Pátek 7.00 - 15.30 hod.
    Kontaktní osoba: Karel Burza
    tel.: +420 720 970 738
    Svůj životopis zasílejte na e-mail: burza@veltaplus.cz
    transparent

    Hlídač/Security - Velta Free Shop Folmava

    Nabízíme:
  • Práci v příjemném kolektivu pro stabilního zaměstnavatele
  • Zázemí u stabilní a silné společnosti
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení, měsíční a roční prémie
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Pravidelné plánování směn a možnost úpravy rozpisu směn v případě potřeby
  • Pevnou pracovní dobu
  • Příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • Firemní oblečení
  • Stravenky v hodnotě 100kč
  • Zaměstnanecké slevy

  • Náplň práce:
  • Přebírání, kontrola a skladování zboží
  • Manuální práce ve skladu
  • Ochrana a ostraha prodejny
  • Zakládání zboží do regálů

  • Požadujeme:
  • Vstřícné a korektní jednání
  • Aktivní přístup k práci
  • Odpovědnost, spolehlivost
  • Základní znalost NJ vítána, nikoliv podmínka

  • Horní Folmava 18, Česká Kubice, 345 37

    Provozní doba prodejny:
    Pondělí - Neděle 8.00-20.00 hod.
    Kontaktní osoba: Robert Horváth
    tel.: +420 725 595 026
    Svůj životopis zasílejte na e-mail: folmava@veltafreeshop.cz